«1000 фактів про Україну» Владимир Сядро, Валентина Скляренко

1000 фактів про Україну Владимир Сядро, Валентина Скляренко
Звёзд: 1Звёзд: 2Звёзд: 3Звёзд: 4Звёзд: 5 (Пока оценок нет)
Загрузка...

Владимир Сядро, Валентина Скляренко «1000 фактів про Україну»Історія та політика, наука і техніка, мистецтво і спорт – ось далеко не повний перелік тем, що висвітлюються в нашому виданні. Ви дізнаєтесь про видатні археологічні пам’ятки – Кам’яну Могилу і Херсонес Таврійський, що увійшли до Списку всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО; про природні багатства України – мінеральні води та цілющі грязі, заповідний ковиловий степ і карпатські ліси, поклади вугілля та нафти, уранової руди та золота; про визначні наукові відкриття і технічні досягнення і, насамперед, про надзвичайних людей, які жили в нашій країні в різні часи.

На нашем сайте о книгах lifeinbooks.net вы можете бесплатно скачать и читать онлайн книгу Владимир Сядро, Валентина Скляренко «1000 фактів про Україну» в форматах epub, fb2, txt, rtf. Книга подарит вам массу приятных моментов и истинное удовольствие от чтения. Купить полную версию вы можете у нашего партнера. Также, у нас вы найдете последние новости из литературного мира, узнаете биографию любимых авторов.


Для начинающих писателей имеется отдельный раздел с полезными советами и рекомендациями, интересными статьями, благодаря которым вы сами сможете попробовать свои силы в литературном мастерстве.

Читать онлайн

Скачать бесплатно книгу Владимир Сядро, Валентина Скляренко «1000 фактів про Україну»

 

В формате fb2Скачать
В формате rtfСкачать
В формате epubСкачать
В формате txtСкачать

Рекомендуем к прочтению:


Оставить отзыв